MOBI Contract

Produkcja mebli do pokoi hotelowych Produkcja mebli do pokoi hotelowych
  • Certyfikat wiarygodności biznesowej
  • Polska Izba Przemysłowo-Handlowa Budownictwa
  • ISO 9001
  • „Mobi Contract” jest polsko-francuską firmą założoną w 2008 roku, usytuowaną w południowej części kraju. Naszą specjalnością jest wykonywanie mebli na miarę dla 3-5 gwiazdkowych hoteli (100-300 pokoi), restauracji i rezydencji. Mamy duże doświadczenie w realizowaniu projektów dla takich korporacji jak Accor, Louvre-Hotel, InterHotel i wielu innych właścicieli hoteli. Nasz know-how i elastyczne podejście do klienta jest naszym znakiem rozpoznawczym. W swojej ofercie posiadamy duży wybór materiałów, zdobień i dodatków, a przy wysokim standardzie możemy poszczycić się konkurencyjnymi cenami.

    Zadowolenie naszych klientów jest naszym priorytetem. Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Handlowej a także możemy poszczycić się Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji.

    Wszystkie działania firmy Mobi Contract są zgodne z normami wyznaczonymi w ramach Certyfikatu ISO 9001:2008. Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Handlowej, a także możemy poszczycić się Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej. Prężnie działająca ekipa specjalistów jest skoncentrowana na wypełnienie wszelkich wymagań stawianych przez klienta. Czynnik ten, wraz z wyśmienitą jakością i szybkością działania stawia nas w czołówce liderów na rynku producentów mebli hotelowych.